RaRaRa

RaRaRa

Omwille van een verslechterend gehoor heb ik nood aan ondertitels. Ik ben dan ook ten zeerste verheugd dat ook bij de Nederlandstalige feuilletons op onze zenders ondertiteling voorzien is.

En nu ze “Twee tot de zesde Macht” terug uitgeven zet Luc steeds pagina 888 van Teletekst op. Nu heb ik wel al gemerkt dat ik daar nu, met Jeroen Meus, niet echt behoefte aan heb. Bij de vorige presentator had ik dat wel.

En wat doe je dan als je een DVD in handen neemt, die je wel wil kopen maar niet kan zien of er ondertiteling voorzien is omdat ze net het prijsetiket op die plaats hebben gekleefd?

Als je er gaat zitten aan prullen dan denken ze mogelijk dat je hen wil bedotten. Een beetje foefelen dan maar hé …

8 comments on “RaRaRa”

    1. Neen, maar enerzijds alle nutteloze spullen buiten willen en anderzijds iets kopen waar we niets mee zijn, zou ik echt wel dom vinden.

Wat denkte daarvan?