Ik weet dat er mensen zijn die enkel hun eigen zienswijze en manier van leven als “normaal” beschouwen.
Ik vind ook dat er meerdere manieren zijn om als “normaal” door het leven te gaan.
Ik weet ook dat er meerdere rare voorvallen zijn die je eventueel nog als “normaal” kan beschouwen.
Tijdens een interventie een ambulance stelen en er een plezierritje mee gaan maken, hoort daar volgens mij niet bij1.
____________________1 Het Nieuwsblad
Matroos Beek
Die totale gewetenloosheid bij zulke acties, dat vind ik echt zorgwekkend. Wat voor mensen zijn dat eigenlijk?
ms
Indertijd, toen “vrije opvoeding” het modewoord was, konden ouderen al voorspellen hoe dat ging aflopen. Ze kregen gelijk.
Die mensen? Dat zijn de nakomelingen ervan.
Nu hebben ze het over “normvervaging1“. Iedere generatie die zonder regels opgroeit gaat een stapje verder en het ergst van al, ze zien het zelf niet in.
____________________
1 VRT NWS – url: https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2024/09/09/antwerpen-ambulance-gestolen/
Matroos Beek
Ondertussen zag ik ook het filmpje op VRT. Ik kan één ding zeggen: men gaat weer veralgemenen… Deze drie maken zoveel kapot voor degenen die het goed menen en het goed doen. Hun acties moeten heel zwaar bestraft worden als voorbeeld voor de rest.
ms
Dat veralgemenen, inderdaad. Dan hebben ze het over “de jongeren”, maar ze zijn niet allemaal zo.
En ze hadden het al meer over aanvallen op hulpdiensten, tot laatst zelfs een nepoproep gewoon om ze te kunnen aanvallen. En dan verwijzen ze weer naar de zone waar het gebeurde.
Zo werkt het niet. Ze moeten gewoon de reële daders bij hun schabbernak pakken en ze -figuurlijk dan- eens goed door mekaar rammelen, zodat enig gezond verstand -mochten ze dat al hebben- op zijn plaats komt te zitten.
Suskeblogt
Hopelijk worden de daders spoedig gevat. Een ferme straf mogen ze van mij krijgen.
ms
En geen excusekes van “jamaar zus” en “jamaar zo”. Neen is neen en niet is niet. En laten zien dat het menens is.
elsjeveth
Doodmoe van zulke berichten. Soms heb ik het idee dat er veel volslagen idioten rondlopen. Belletje lellen was vroeger een kwajongensstreek, dat kun je niet meer zeggen van dergelijk gedrag
ms
Erg hé, dat ze het durven vergelijken met kwajongensstreken. Een vent van 22 moest beter weten.
Om te stemmen zijn ze op 17 al volwassen. 😲
bertjens
Dit las ik vanmorgen ook, om witheet van te worden.😣
ms
Daar kan ik dus met mijn verstand niet bij. Die moesten toch weten dat er mogelijk een leven van afhing? Of zijn ze zo afgestompt, dat een minuut plezier primeert boven andermans leven?