Wizzewasjes

Het is niet omdat het mag … dat het moet!

Daar is de zomer

Het is warm, het wordt zomer. Dan is een mens al eens wat lomer.

Maar wat doe je met dit soort temperaturen?

Kies je voor je ouwe, maar koele thuis? Een boek lezen? Met een alcoholvrije mojito, een ijskoffie of een gekoeld glas wijn?

Of …

Spring je in je auto? Zit je drie uur aan te schuiven aan een tunnel? Rijd je naar de kust voor verkoeling?

Het was een mooie zomerse dag thuis, zonder oververhitting en ik zal het alternatief nooit snappen.

Previous

De kilometers

Next

Gesmolten inspiratie

16 Comments

  1. In Nederland zijn op dit soort dagen de stranden (of eigenlijk de parkeermogelijkheden) vol. Dat wordt ook zo gecommuniceerd. Het is vol mensen, er kan niemand meer bij. En daar sta je dan, drie kilometer voor de finish, je keert mismoedig om en moet terug naar Winterswijk. De sfeer in die auto dan.

    • ms

      Bij ons wordt er ook constant over gecommuniceerd.

      Gisteren las ik dat het strand vol wa en dat er nog velen onderweg waren. Maar dat vonden ze niet zo erg want tegen dat die arriveerden zou het laagtij zijn. Dan is het strand groter. 😂

  2. Kijk dan ben ik in het voordeel, ik hoef de strandweg maar af te wandelen en ik sta bij de duinen. Maar meestal blijf ik net zo lief in mijn tuin.

    • ms

      Ik benijd je niet. Ik zou mijn rustig dorp ook niet graag overspoeld zien door massa’s toeristen.

      Dat deden ze al tijdens corona en het was niet prettig. We voelden ons onder de voet gelopen in ons dorp. 🙂

  3. Honderd procent met je eens.
    Maar toen de kinderen nog jonger waren, was het anders. Ik fietste met ze naar het dichstbijzijnde zwembad want de hele dag thuis hangen was erger.

    • ms

      Mijn kinderen speelden met de buurkinderen in het bos en soms ja, soms belandden ze in de beek. 😁

  4. Lekker thuis gebleven, grootste deel van de dag in de frisse huiskamer gezeten. En niet jaloers op de duizenden die drie uren in de file hebben staan aanschuiven om aan de zee te geraken.

  5. Ik heb natuurlijk makkelijk praten. Hier zijn we thuis aan het water. Bovendien waaide hier een verkoelend windje gisteren -en vandaag nog meer. Nee, we hoeven nergens naartoe. Oost west thuis best.

    • ms

      Toch als het elders té warm is, zelfs als het water op 100m van de deur maar een beek is. 😁

  6. Mijn prieel in de tuin, afgelopen maanden helemaal dicht gegroeid boven de zitbol werd mijn plekje. Beetje knippen aan overtollige takken, tafeltje, stoel, boeken…heerlijk….

  7. Hier geen files hoor. Ik bleef ofwel binnen ofwel nam ik de fiets om door het centrum te rijden. Ik ben niet jaloers op die meute die als haringen in een ton op het stand liggen.

  8. elsjeveth

    Soms valt er niets te kiezen. Wij zaten in een snikhete gymzaal te kijken naar de schoolmusical van Roan en Katie. De kinderen deden ondanks het tropische klimaat zowel binnen als buiten ontzettend hun best en we hebben genoten.
    Gelukkig was er na afloop voldoende verfrissing op het schoolplein, sproeiers, koel drinken, ijsjes en terrasjes in de schaduw. Toen ik later hoorde van alle files was ik blij dat we voor die tijd Antwerpen waren gepasseerd.

Wat denkte daarvan?

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén