Boeken, boeken, boeken

Boeken, boeken, boeken

Wat is dat toch met die boekenliefhebberij? Hoe meer boeken we verkopen op de boekenmarkt, hoe meer boeken we weggeven aan organisaties die boeken verkopen voor goede doelen, hoe meer boeken er bij komen. Donderdagavond hebben we nog een -zij kleine- lading boeken gekregen.

En als je zou denken dat wij zeggen: “genoeg is genoeg” zijn we niet thuis te houden als we ergens lezen over een boekenverkoop. Wij gaan daar naartoe. Waarom? Dat vraag ik me af.

En als we dan zoals, ook op, donderdag naar een boekenverkoop gaan waar ik niet echt iets van mijn gading vind, ben ik teleurgesteld.

Straks gaan we weer naar zo’n boekenverkoop. Ik ben benieuwd.

24 comments on “Boeken, boeken, boeken”

  1. Ons huis is ook een bibliotheek. En dan moeten we ook het huis van een familielid in nood leegruimen waar ook een want vol boekenkasten zorgt voor extra werk. Gelukkig zijn er veel vrienden die ook graag lezen en zijn er de nodige kringloopwinkels voor de ongewilde titels…

    1. Vroeger kon ik niet stoppen met lezen, las door tot het boek uit was, zelfs ’s nachts. Nu ben ik al een paar keer met mijn hoofd in mijn boek wakker geschrokken. En ik heb ooit al eens tegen Luc gezegd dat hij mijn bril mag afzetten vóór hij het licht uit doet. 😁

  2. Het is een goede verslaving. Ik heb zonet een boekenbon gekocht voor man zijn verjaardag die ook zwaar verslaafd is. Maar ach, niets zo gezellig als een volle boekenplank.

    1. En op slechte momenten kan een blik over mijn schouder op de kast met de kunstboeken mijn humeur met 10% verbeteren. 😊

    1. Neen. Dat heb ik nooit gedaan. En nu kan het niet meer. Soms heb ik spijt dat ik een bepaalde podcast niet kan opzetten. Dat lukt niet met slechte oren. En als je dan altijd efkes moet teruggaan omdat je niet weet wat er gezegd is dan lees ik liever.

  3. Ik herken dit! Zeker nu het weer binnen zitten geblazen is, boeken bij de vleet, geen markt of kringloop voorbij zonder een boek aan te schaffen. Zo van oh ja, dat boek dat wil ik eigenlijk ook wel.
    Och het is een onschuldige verslaving die enkel wat ruimte inneemt

Wat denkte daarvan?