Op een bankske

Op een bankske

Luc loopt de essentiële winkel binnen en ik ga me wat in stilte bezig houden.

Ik stap uit de auto -het is mooi weer voor iets- en ik kijk rond of er niks te fotograferen valt.

En wat zie ik? Een bank met een verbluffend uitzicht.

Bij sommige banken in het wild staat een bord dat je zegt dat je vandaar een mooi uitzicht hebt. Soms vraag ik me af wat een ander blijkt te zien dat ik niet zie omdat ik het uitzicht dan niet zó denderend vind.

Bij deze zag ik het zelfs zonder bord.

19 comments on “Op een bankske”

    1. Ik denk het niet. Maar wat de bedoeling is weet ik niet.

      Het stuk is een uitbreiding van de parking van een doe-het-zelf-zaak. Maar daar komen dan allemaal achtertuintjes op uit. Elk met zijn eigen persoonlijke stortplaats.

      Naar wat het oorspronkelijk was heb ik ook het raden

  1. 😆
    Hier werd een bank geplaatst op de dijk met een struik voor je snuffert. Achter de struik heb je wel mooi zicht, maar waar zitten zo’n mensen die de bank plaatsen met hun gedachten vraag ik mij af? Waarom geen paar meter verder waar geen struiken staan en er vrij zicht is?

    1. Waarschijnlijk stond het zo op hun plan.

      En eens opbellen naar de opdrachtgever zal er ook niet ingezeten hebben.

  2. Jullie geloven het misschien niet maar het kan erger: in Linden (recreatieplas in de omgeving) stond een rij banken langs het water, waarvan één achterstevoren.
    Het moet wel een grap zijn geweest maar een jaar later stond hij er nog.

    1. Waarschijnlijk ook administratief gedoe.

      Er is niemand die zomaar kan zeggen: “draai die bank om” of “verzet die bank”.

      Daar komt een hele hoop bij kijken.

  3. Misschien staat de bank er niet altijd, of dient ze als rook-bank en is het uitzicht niet zo belangrijk.
    wie zal het zeggen joh?

Wat denkte daarvan?