Ontbijt bij Starbucks

Ontbijt bij Starbucks

Soms krijg je bij het boeken van een hotel de melding dat het ontbijt niet inbegrepen is. Dan neemt mske dat ontbijt niet want voor de prijs die ze daarvoor rekenen … voor die twee bruine boterhammen en een potje fruitsla.

Toen besloot ze maar bij Starbucks te gaan en ze nam geen twee bruine boterhammen en geen potje fruitsla. Ze nam de English Breakfast Muffin en a stack of pancakes.

En Slow had spijt, want hij had enkel zijn hoofd binnengestoken en gezegd: “die hebben niets anders dan gebak”. Terwijl mske dan haar ontbijt naar binnen speelde zuchtte hij jammerlijk. Jammer maar helaas was het de laatste English Breakfast Muffin geweest.

8 comments on “Ontbijt bij Starbucks”

  1. Ziet er goed uit!
    Ontbijtjes.. die geven ze tegenwoordig overal bijna grátis weg.. bij Ikea en de Hema bijvoorbeeld.. goed ontbijt voor minder dan 3 euro! Die hotels moesten zich schamen inderdaad voor wat die durven vragen!

  2. Als je zo een ontbijt naar binnen gewerkt hebt kan je het 10 uurtje met gemak overslaan tenzij je het gedeeld hebt natuurlijk zoals jij deed.

  3. Mijn blogvakantie is uit en hier ben ik terug! Het allerbeste voor 2014 !
    Voor een keertje zou ik ook zo’n ontbijt verorberen.’t Ziet er zo smakelijk uit.

Wat denkte daarvan?