Nog een anekdotetje?
Langs de Molse Meren staan waarschuwingsborden. Die zien er wat uit als een rebus. Dat die voor interpretatie vatbaar zijn wordt bewezen door hetgeen nu volgt:
(Lees verder onder de foto)
“Als de police je ziet, krijg je geld” zegt Luc …






Ik denk dat Luc gelijk heeft. 🙂
Uitproberen? Nu ja, we hebben er rond die meren geen politie gezien. Die hebben ook schrik om geld uit te geven. 😂
‘Goed dat er politie is…’ 😀🤣
Ik wou hem een centje laten bij verdienen, maar hij vond het water te koud. 😂
😅😁
Tja dat is dus een bord dat je op meer manieren kunt uitleggen. Ik vrees wel dat de politie er maar een uitleg aan kan geven misschien een proefproces bij de rechter? Ik wens je in ieder geval een fijne dinsdag toe.
Dank je.
Je kan proberen bij de rechter. Het is een erg dubbelzinnig bord, volgens mij. Maar ik denk dat de rechter zou zeggen: “Doe zo onnozel niet”.
Dat is de enige juiste interpretatie. Alleen ga je daar niet ver mee komen bij de rechter vrees ik.
Complottheorie: eigenlijk is het een val(s)strik. 😂
De politie weet hoe ze het moeten aanpakken.
Dan is er uiteindelijk tóch iemand die het weet.
Ha Ha dat is werkelijk heel scherp opgemerkt van Luc.
Het is erg dubbelzinnig. 🙂
Het zou mooi zijn mocht Luc gelijk hebben😁 De boodschap is in ieder geval in die zin interpreteerbaar.
Ze laat wel degelijk aan duidelijkheid te wensen over. 😲