Dat zegt men zo toch. Al is die derde keer eigenlijk, nu ja … Het is toeval en niet met opzet gebeurd, die reactie van mske over die groene kikker zwemband. Het kwam zomaar. In elk geval bedacht mske ineens dat het hier de laatste dagen al meer over kikkers had gegaan.
Zo was er deze week nog een reactie op een berichtje van acht jaar geleden over kikkers in een regenton. Dat vond mske prettig, dat al die oude postjes toch niet compleet vergeten zijn maar af en toe toch nog gelezen worden.
Minder prettig was het de dag dat mske haar kuisemmer uithaalde om eens met een natte dweil door het huis te gaan. Dat is op zich al geen plezierke natuurlijk. Maar het werd pas luguber toen mske in die emmer het kadaver van een groene kikker vond. Alleen was die niet echt groen meer en zouden ze in een stripverhaal mskes gezicht groen kleuren bij het vinden van zoiets. Kon dat beest nu nergens anders gaan doodgaan?
Goed dat die natte dweil eens door het huis moest geslagen worden want anders had mske die emmer na het uitkiepen van dat kadaver gewoon terug gaan zetten waar hij stond.
Zodoende bedacht ik dat dat toch wel een beter verhaalke was om te vertellen dan het ding dat hier al twee dagen in concept staat en dat uit de gazet komt. Uit de gazet komt de laatste dagen niks vrolijks al vind mske dode kikkers ook niet bepaald leutig.
En dan, dan gebeurt het! Niet dat het wat te maken heeft met drie maal is scheepsrecht maar wel met die kikkers. Als het woord kikker hier valt krijgen we de grote speurzoektocht naar kikkers. Niet in de hof, maar op het wereldwijdeweb. Dat is al een kikkerverhaal op zich, want ooit stond hier op het blog een citaat over kikkers en daar stond een schoon kikkerke bij.
mske hield al die prentjes bij in een map en toen crashte de pc. Maar dat was toch niet erg want die prentjes stonden toch op het blog. Ja dag! Toen we dat prentje terug wilden opslaan stond er gewoon een rood kruiske. Er zijn zo wel meerdere prentjes verdwenen op het oude blog na één of andere update van …
En sedert die dag zoekt mske telkens het ganse internet af als ze het woord kikkers hoort.